פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

X לתיאום פגישה

תודה.

פנייתך התקבלה, נציגנו ייצרו עמך קשר בהקדם.

בינתיים, אתה מוזמן לקרוא מה כתבו עלינו

3008 זכה, אתם מרוויחים

פיג'ו 3008 SUV החדש הפך מהר מאוד לאחד מכלי הרכב המעוטרים ביותר בעולם. 61 פרסים שונים הוענקו לו בזכות יכולותיו, התמורה למחיר וכמובן, ההנדסה החכמה שלו. בכל אופן, בזכות העובדה שרכב אחד זוכה בכל כך הרבה תארים, החל מהרכב המשפחתי של השנה, דרך רכב המנהלים של השנה, ה-SUV המצטיין וכלה כמובן ברכב השנה לשנת 2017, בכל כך הרבה מדינות ושווקים, הרווח כולו שלכם.

 

 

מדי שנה, מושקות אל עולם הרכב עשרות מכוניות חדשות. כל אחת מנסה בדרכה לכבוש את לבבות ההמונים, לפנות אל ההיגיון שלהם ולבסוף לשכנעם לפתוח עבורה את הארנק. אולם כמו מוצרים רבים אחרים, חלק מהם נעלם מיד אחרי שהופיע אחרי שכשל בדרכו, הרוב הגדול מצליח בדרך זו או אחרת להבשיל ולהשיג הצלחה מסוימת, אבל רק קומץ קטן, יחידות בודדות ממש מצליחות הרבה מעבר לשאר ואפילו זוכות להשאיר את חותמן על עולם הרכב.

 

אל הקבוצה האחרונה, הנדירה והייחודית הזו שייך פיג'ו 3008 SUV החדש. רכב זה נחשף לעולם בסוף שנת 2016 והגיע אל הכבישים בתחילת 2017. כבר ברגע השקתו, היה ברור לכל עיתונאי הרכב בעולם, שמדובר כאן במוצר ייחודי ומיוחד שנכנס לתחרות בשוק הרכב הצומח בעולם בכלל ובישראל בפרט – רכבי הפנאי והקרוסאוברים. למרות שמלכתחילה הוענקו לרכב סיכויים גדולים להשתלב בצמרת הקטגוריה, איש לא יכול היה לשער את מידת ההצלחה שחווה דגם זה עם השקתו במעל למאה שווקים מסביב לעולם. רף המכירות היה היסטרי ממש ותוך ימים אחדים נוצר צבר הזמנות ארוך שהעסיק את מפעלי הייצור של פיג'ו בתפוקה מלאה.

 

עשרות ומאות אלפי רכבי פיג'ו 3008 SUV עלו על הכבישים ומהר מאוד הגיעו גם אל עיתונאי הרכב שרק לפני חודשים אחדים נחשפו אליו במסגרת תערוכת הרכב העולמית בפריס. הביקורות לא אחרו להגיע והיו אוהדות בצורה יוצאת מגדר הרגיל, לא דבר של מה בכך בהתחשב בעובדה שמדובר בעיתונאי רכב שכבר ראו ונהגו בהכל. תשבוחות על העיצוב המקורי שמבדיל אותו מכל מתחריו האפרוריים, ושפע של מחמאות על התכנון המתקדם של תאי הנוסעים בטכנולוגיית i-Cockpit שהופכת את סביבת המחיה לא רק לאיכותית, מרווחת וטכנולוגית, אלא לכזו אשר גורמת לקבינה להראות כאילו אתם מטיסים מטוס סילון. ההתלהבות לא נעצרה כאן ונמשכה גם אל המנועים וההיצע הגדול של יחידות כוח חזקות וחסכוניות אשר משדרגות את חוויית הנהיגה הנשענת על נוחות מפנקת והתנהגות חדה.

 

והבטיחות? פיג'ו שוב הרימה את הרף גבוה מעל המתחרים עם מערך שלם של בקרות בטיחות אקטיביות ואדפטיביות מקוריות שמעלות באופן משמעותי את רמת הבטיחות בנסיעה. מבנה הרכב ושלל כריות האוויר לא רק מגנים על נוסעי הרכב בזמן תאונה, אלא הבקרות האלקטרוניות המתקדמות אף מסוגלות למנוע תאונות באופן מוחלט – על ידי בלימה אקטיבית, התראת שמירת מרחק, מניעת סטייה מנתיב הנסיעה, בקרה ופיקוח על מצב ערנות הנהג, מעקב אחר השטחים המתים בשדה הראיה ועוד מערכות בטיחות מתקדמות נוספות ורבות.

 

עם רמה גבוהה כל כך של חדשנות פורצת דרך, אשר מגובה בעיצוב שובה, תא נוסעים מפנק ואיכויות נהיגה גבוהות במיוחד, אין פלא שפיג'ו 3008 SUV זכה ב-61 פרסים שונים מסביב לעולם והפך למנוע הצמיחה העיקרי של קונצרן PSA בכלל ומותג פיג'ו בפרט. בצרפת, בריטניה, דנמרק, קרואטיה, אירלנד, סלובניה, פורטוגל, רומניה ואפילו בישראל הוא הוכתר כרכב השנה 2017, כשהוא מביס ומשאיר אחריו את כל מתחריו בקבוצת ה-SUV והקרוסאוברים. במדינות רבות אחרות, בהן שוב ישראל, הוא זכה בתואר ה-SUV של השנה וגם בתארים רכב הנשים של השנה, רכב המנהלים של השנה, התמורה הטובה ביותר לכסף ועוד.

 

אז פיג'ו 3008 SUV החדש מקבל את הכבוד, אבל אתם בעצם המרוויחים אשר מקבלים את מלוא התמורה לכספכם ולא מתפשרים בדבר. פיג'ו 3008 SUV הוא ללא ספק, הרכב המעוטר והנבחר של השנה ואתם הזוכים.