פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

X לתיאום פגישה

תודה.

פנייתך התקבלה, נציגנו ייצרו עמך קשר בהקדם.

בינתיים, אתה מוזמן לקרוא מה כתבו עלינו

הנהגים הבריטים בחרו – פיג'ו 3008 – המכונית שהכי כדאי לקנות!

המגזין הבריטי הנודע, AUTOEXPRESS, עורך מדי שנה סקר מקיף בין קוראיו כדי לגלות מהי המכונית שהכי כדאי לקנות – The best car to own. הסקר, שנקרא Driver Power, מתמקד במכוניות חדשות, שעלו על הכביש בשנה האחרונה, ומרכז תשובות מאלפי קוראים של המגזין. הסקר מקיף תחומים שונים כגון עיצוב חיצוני ופנימי, איכות הרכבה, מנוע ותיבת הילוכים, צריכת דלק, אמינות, אבזור בטיחות ועוד.

ומי זכה בהערכה חמה מהבריטים קרי המזג, עם ציונים טובים עד מעולים בכל הקטגוריות? כמו שכבר אולי הבנתם מהכותרת – רכב הפנאי הקומפקטי של פיג'ו, ה-3008, שזכה בציון של 93.88%, פער של יותר מ-0.8% מהרכב שבמקום השני (וכדי להכניס דברים לפרופורציות – בין המקום המקום השני למקום ה-11 הפרידו 0.78% בלבד!).

והנה מה שכתבו עליה באוטו-אקספרס:

"המכונית הנבחרת של בריטניה היא הפיג'ו 3008 – ובפער משכנע. היא זוכה ב-Driver Power עם ביצועים טובים בכל התחומים, וראוי לציון – בלי להיכשל בשום דבר.

בעלי הרכב אומרים לנו שהם חושבים שהוא נראה נהדר, בתור התחלה, ורכב הפנאי הצרפתי קיבל את הציון הגבוה ביותר בקטגורית העיצוב החיצוני ואיכות הבניה בקטגוריה – תוצאה מרשימה, שגם מוכיחה כי ה-3008 החדשה היא מכונית נחשקת בהרבה מקודמתה המיניוואנית.

השאיפות של פיג'ו לשיפור במיצוב ובתדמית מודגשים על ידי הציון המעולה לאיכות הפנים, כשה-3008 מציע גם פרקטיות מרשימה, עם גמישות בסידור המושבים, ונפח תא המטען ותאי האחסון. הוא מציע טכנולוגיה תחרותית, גם אם לא מובילת הקטגוריה, ואבזור הבטיחות המצוין משקף את ציון החמישה כוכבים שקיבל במבחן הריסוק של Euro NCAP.

בעלי הרכב אוהבים גם לנהוג בפיג'ו, כאשר גלגל ההגה הקטן והספורטיבי תורם רבות לציון מרשים בתחום איכות ההיגוי. איכות הנסיעה, יעילות הבלימה וההנאה הכללית מהנהיגה – תחומים בהם רכבי פנאי משפחתיים לפעמים מפספסים – קיבלו גם הם ציון גבוה. שקללו גם ציונים טובים לאמינות ועלויות אחזקה, וברור שה-3008 הוא מנצח ראוי".

אין מה לעשות, כנראה שלמרות כל ההבדלים בין אירופה לישראל – יש דברים שנכונים בכל מקום! 

 

לכתבה המלאה >>  

הנהגים הבריטים בחרו – פיג'ו 3008 – המכונית שהכי כדאי לקנות!