פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

X לתיאום פגישה

תודה.

פנייתך התקבלה, נציגנו ייצרו עמך קשר בהקדם.

בינתיים, אתה מוזמן לקרוא מה כתבו עלינו

המהפכה הצרפתית

אחרי שגרף כמעט כל פרס ותואר אפשריים וזכה להצלחה כבירה בארץ ובעולם, פיג'ו 3008 מנתץ דעות קדומות גם בשוק היד השנייה

את פיג'ו 3008, רכב הפנאי הקומפקטי של פיג'ו, כבר אין צורך להציג: רכב השנה באירופה לשנת 2017 (לפני אלפא רומיאו ג'וליה ומרצדס E-Class!) קטף כ-62 פרסים ותארים נוספים והפך להצלחה מסחררת. העיצוב המרהיב, סביבת הנהג המתקדמת ותא הנוסעים המאובזר והמפנק שלו גרמו לרבים לבחור בו כרכב הפנאי שלהם, והדבר התבטא בצורה ברורה בטבלאות המכירות.

שלושת רכבי הפנאי של פיג'ו – 3008 המהפכני, יחד עם אחיו הגדול 5008 ואחיו הקטן 2008, הובילו את מגמת הגידול וההתרחבות של קונצרן PSA, ששנת 2018 נסגרה עבורו כשנה היסטורית עם שיאים במחזור המכירות, בכמות כלי הרכב שנמכרה נמכרו וברווח הנקי. ה-3008 היה הדגם הנמכר ביותר עם 265,125 יחידות שנמכרו – גידול של 17% ביחס לשנה הקודמת.

הצלחה בכל הרבדים

עם ההצלחה כידוע אי אפשר להתווכח, אבל הצלחה במכירות היא לא הכול. עבור יצרני רכב, חוויית הבעלות ושביעות הרצון של הלקוח חשובים לא פחות, וגם כאן פיג'ו 3008 הוכיח את עצמו, ובגדול.

מגזין הרכב הבריטי המוביל Auto Express עורך בכל שנה את סקר Driver Power שהוא סקר שביעות הרצון הגדול ביותר בשוק הרכב בבריטניה ומבוסס על תשובותיהם של כ-50,000 נהגים. בסקר Driver Power האחרון שנערך, זכה פיג'ו 3008 במקום החמישי בקטגוריית המכוניות האמינות ביותר (Most Reliable Cars) עם ציון גבוה במיוחד של 95.22% שהפך אותו ל-SUV האמין ביותר מתוך עשרות דגמים שהשתתפו בסקר.

ה-3008 הצטיין לא רק ברמת האמינות אלא גם בחוויית הבעלות שלו, הקדים מאות דגמים אחרים וזכה גם בתואר "Best Car to Own" עם הציון הגבוה ביותר בסקר של 93.88%.

אגב, זה אולי יפתיע אתכם לדעת, אבל על פי סקרי אמינות עדכניים, האמינות של רכבי פיג'ו גבוהה מהממוצע בענף הרכב וטובה אף מזו של יצרנים יפניים מובילים. בסקר JD Power UK Vehicle Dependability Survey 2018 האחרון, הגיע פיג'ו למקום השמיני מתוך עשרות מותגי רכב, ועל פי נתוני הסקר דגמי פיג'ו אמינים יותר מאלו של טויוטה, של הונדה, של פורד, של פולקסוואגן ושל מאזדה! 

גם בשוק היד השנייה

מנתץ דעות קדומות כבר אמרנו? בכל הקשור לאמינות ולחוויית בעלות פיג'ו 3008 כבר הוכיח את עצמו מעבר לכל ספק. עכשיו מסתבר שההצלחה הזו כרכב חדש מתרגמת גם להצלחה בשוק הרכב המשומש.

כידוע, אתר יד 2 הוא האתר הגדול בישראל לפרסום מודעות קנייה ומכירה של מוצרים משומשים. מבדיקה שערכו לאחרונה אנשי יד 2 לפלח רכבי הפנאי הקומפקטיים, הפלח המבוקש והמסקרן ביותר בשוק הרכב כיום, עלו ממצאים מפתיעים, מהפכניים אפילו.

בדיקת אתר יד 2 למודעות המכירה של רכבי SUV קומפקטיים מעלה כי פיג'ו 3008 הוא הדגם הסחיר והמבוקש ביותר בקטגוריה זו. פרק הזמן הנדרש למכירה של פיג'ו 3008 משומש משנת ייצור 2017-2018 – הווה אומר פרק הזמן שחולף מזמן פרסום המודעה ועד להסרתה לאחר מכירה – הוא הקצר ביותר מבין כל המתחרים שנבדקו.

מכירה של פיג'ו 3008 יד 2 אורכת כ-15 ימים בממוצע בלבד – הכי פחות זמן בהשוואה לכל מתחריו. אז אם חשבתם שפיג'ו לא סחיר בשוק היד השנייה, כדאי שתחשבו שוב שכן פיג'ו 3008 מקדים (גם כאן) מתחרים חזקים ובעלי מוניטין כמו קיה ספורטאז', טויוטה RAV4, יונדאי טוסון, מאזדה CX5 או סובארו XV. כן, קראתם נכון – פיג'ו סחיר יותר מטויוטה, מאזדה, יונדאי וקיה – ואת זה אומרים אנשי אתר יד2 לאחר בדיקה אובייקטיבית לחלוטין וחסרת פניות – הנה ממצאי הבדיקה המלאים:

פרק הזמן הממוצע שנדרש למכירה של SUV יד שנייה:

     פיג'ו 3008 – 15 ימים

דאצ'יה דאסטר – 16 ימים

טויוטה ראב 4 – 16 ימים

ניסאן קשקאי – 17 ימים

ניסאן אקס-טרייל – 17 ימים

מאזדה CX5 – 20 ימים

יונדאי טוסון – 22 ימים

סקודה ייטי – 26 ימים

סיאט אטקה – 26 ימים

קיה ספורטאז' – 26 ימים

סובארו XV – 27 ימים

סובארו פורסטר – 30 ימים

 

המהפכה הושלמה

עשרות פרסים, רכב השנה באירופה, ציונים גבוהים בסקרי אמינות ועכשיו גם נתונים חד-משמעיים שמצביעים על רמת סחירות גבוהה במיוחד – אפילו יותר מזו של מותגים יפניים שנחשבים מבוקשים בשוק הישראלי. כל הנתונים הללו רומזים על כך שהמהפכה הצרפתית, בהובלת פיג'ו 3008, הושלמה. אז אם אתם מחפשים רכב פנאי קומפקטי אמין וסחיר במיוחד, וזה עוד לפני שדיברנו על העיצוב, על האבזור, על הנוחות ועל הבטיחות, פיג'ו 3008 הוא ה-SUV בשבילכם.

כתב :שי רוזנברג