פתח סרגל נגישות

כלי נגישות

X לתיאום פגישה

תודה.

פנייתך התקבלה, נציגנו ייצרו עמך קשר בהקדם.

בינתיים, אתה מוזמן לקרוא מה כתבו עלינו

אודות

פיג'ו, מותג רכב המיובא לארץ על ידי קבוצת לובינסקי, מבוסס על ערכים של חווית נהיגה לצד חדשנות ויצירתיות

המותג פעיל בארץ משנת 1936 ומציע פריסה רחבה של דגמים: מרכבי קרוסאובר, דגמי מיני ועד רכבי קונספט, המשלבים בין טכנולוגיה חדשנית לרמת גימור גבוהה.

לאורך שנות פעילותו המחיש המותג את יכולתו להתפתח, להשתנות ולהגדיר מחדש את חווית הנהיגה, על ידי ביסוס הקשר שבין הרכב לסביבה ותוך דיוק הפרטים הקטנים. כל פרט ופרט מטופל באופן מלא, עד ליצירת קומפוזיציה מושלמת של כוח וביצועים חסרי תקדים.

 

פיג'ו איכות מהפנים לחוץ 

דגמי פיג'ו משלבים מערכות מתקדמות וחכמות, הנמצאות בחזית הטכנולוגיה ומאפשרות שליטה מלאה בסביבת הנהיגה מבלי להתפשר על בטיחות, אחיזת כביש וחווית נהיגה.

כמו כן, מושקעת מחשבה רבה בתכנון ועיצוב החלל הפנימי, כך שחווית הIn-door אינה דומה לשום נסיעה שהכרתם.

 

פיג'ו, עושים היסטוריה 

מאז 1889 פיתחה פג'ו למעלה מ- 160 דגמים מעוצבים, אשר הקדימו את זמנם והציגו הסתכלות מעמיקה והבנה מוקדמת, לאן עתיד עולם הרכב להתפתח לאורך השנים. בספר ההיסטוריה של התחום מצוינים אירועים מחוללים הקשורים למותג, בניהם הצגת דגם 504 ב1968 ו-205 ב- 1983 דגם ששבר שיאי מכירות ואף ניצח בתחרויות ראלי ברחבי העולם.

הקשר שבין זיהום אוויר לסביבה, הוביל את ענקית המותג להשקיע זמן ומשאבים בחיפוש פתרונות אפקטיביים, שישלבו בין איכות המותג לבין איכות הסביבה. התוצאה הראשונה הגיעה בשנת 2000 בדמות אחת ממכוניות הדגל של פיג'ו, פיג'ו 607, המצוידת במנוע דיזל מתקדם עם מגוון חלקיקים למניעת זיהום.

משם הדרך לחדשנות וגיוון הייתה בלתי נמנעת ופיג'ו החלה לייצר הצלחות ולהתאים עצמה לחזון  של כל אחד ואחת. משפחתיות, סופר מיני, רכבי שטח, מסחריות קלות, אין תחום שידו השאפתנית של המותג לא נגעה בו ופיזרה עליו אבק של הצלחה.

היכולת לראות רחב וקדימה, לצעוד עם הזמן תוך שמירה על ערכי המותג והאני מאמין שלו אפשרו לפיג'ו לגדול, לצמוח וללבלב. לאורך השנים השכילה החברה ליצור שיתופי פעולה איכותיים שאפשרו לה לממש את חזונה ולבסס את מעמדה כמותג רכב מספר אחד בעולם.